APIE

„IGSI…“ studija Užupyje – KAS MES?

IGSI… skirta įkvėpimo ieškantiems, žinių trokštantiems, išskirtinai atrodyti mėgstantiems IGSI… tai tiems, kurie ieško. Ieškantiems Gražių Smulkmenų Ir…, Ieškantiems Gyvų Spalvų ir… Ieškantiems Gero Skaitalo ir… Gražių, Stilingų Idėjų, ieškantiems kažko… Naujų žinių ir įgūdžių, galbūt net įkvėpimo. Jauki studija Užupyje, kūrybiška atmosfera, puikios mokytojos, nedidelės kainos ir labai lankstus užsiėmimų grafikas! Draugiškai priimame tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius!

Tikriausiai iš karto kils klausimas, kas mes tokie, kuo gyvename, ką veikiame? Ne vienas turite svajonę pasisiūti kažką ypatingo, skirto tik sau. Tą galite drąsiai įgyvendinti čia, “IGSI…” studijoje.

Mes ne tik siuvame, organizuojame siuvimo kursus, bet ir dalinamės žiniomis kaip tuos rūbelius pasisiūti pačiam, padedame susikurti savo apdaro dizainą, išsirinkti tinkančias spalvas, audinius. Nuoširdžiai tikimės, kad būsite pačiais gražiausiais, išsiskirsite iš minios, galbūt net patys tapsite naujais dizaineriais.

Besimokydami visada linksmai leidžiame laiką. Arbatos, sausainių, bei geros nuotaikos pas mus visada rasite! Maloniai visus kviečiame!

Padėkite “IGSI…” įgyvendinti pagrindinę misiją: pasijuskite kūrėju, nuostabesnio ir tobulesnio gyvenimo puoselėtoju. Čia patiks ir tiks visiems ir visoms, norintiems kažko naujo išmokti, atrasti save iš naujo, pasijusti gražiais, net truputį idealiais ne tik sau, bet ir visomis vaivorykštės spalvomis švytinčiam pasauliui.